| ady88reli a întrebat:

Sal, cum reusesc si eu sa nu imi mai apara hack shield la metin2? nici macar nu folosesc hack-uri si imi apare acest hack shield. Mi-am formatat si pc-ul si tot continua sa apara. Ma poate ajuta cineva?

16 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie la fel imi apare si nu stiu ce sa fac!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vreun hack in dekstop?
daca ai de aia iti da stergel si nu-ti mai da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa stergi metinul de tot din pc si sa il downloadezi din nou

| DaDuSH a răspuns:

Nu e hack e un fel de program anti-hack. Hack slide- scut de virusi sau ceva de genu

| iiRadu a răspuns:

Incearca e creeat prin comenzi
http://freedrive.com/file/1700430

| muteanupaulcostin a răspuns:

Uite ce trebuie sa faci.

Pasul 1.
sdute in folderul metin 2 in hshield si sterge ahnrpt. Daca nu merge redenumeste-l si stergel

Pasul 2.
Descarca start 1 de aici: http://www.megaupload.com/? d=YEFU27E0
Pasul 3.

Muta start 1 in metin2 (folderul)

4.De acum pornesti metin cu el(cu start 1).

| Coco_Cosmin_1994 a răspuns (pentru muteanupaulcostin):

Costin frate da-mi un site dar sa mearga la id asta te rog frumos cosmin_metinlv99 plz sau sa-l fac starteru ca nu mai stiu sa fac

| muteanupaulcostin a răspuns:

Eu si alti am mai incercat uita-te la raspunsul lu unu costi 2 au reusit. daca nu merge intrati pe youtube si uitati-va d.

| xshine a răspuns:

Care vrea hack pe metin2 care inca functioneaza este super uitati si voi http://www.mediafire.com/?8yiopkx3og22g7f

| ady88reli explică:

Pai stiu ca este ceva impotriva hack-urilor dar de ce imi apare daca eu nu am niciun hack. Intru in joc si dupa catva secunde imi iese si scrie " DETECT_MEMORY_MODIFY" si deasupra "HACK_SHIELD". Ce pot sa fac ca sa ma joc?

| ady88reli explică:

Prietene eu vreau o idee cum sa fac sa-mi mearga iar metinul, sa nu mai apara hack shield, nu vreau hackurile sau virusii tai.

| ady88reli explică:

Nu am niciun hack pe desktop si nu numai, nu am nicaieri in pc hack :-s

| anonym_6009 a răspuns:

Mai am incercat sa iau start1 de pe siteul care mi la dat costin...dar nu pot sa-l instalez in pcsad

| Domnica_Stefan_1998 a răspuns:

Nici mie nu imi merge chiar daca am copiat start1

| stefanscumpik a răspuns:

Si la mine la fel

| Coco_Cosmin_1994 a răspuns:

Costi te rog baga id meu si ajuta-ma sa fac starter ca stiam dar nu mai stiu sau sa-mi dai link dar sa mearga te rog id:cosmin_metinlv99 plz ia-l bagalsi ajuta-ma nu-mi merge valmondial mi-a facut fratemiu cv la pc. aveam si lvl 250 plz ajuta-ma.big grin