| FlippyFlippy a întrebat:

Sal TPU si scuze pentru categorie dar nu aveam unde sa pun dar se potriveste putin categoria! stiu ca e cam prostesc dar crede cineva ca animalele de jucarie au viata? s-au le-ati prins miscanduse ca eu le-am prins dar odata nu stiu ce sa vic voi credeti ca au ziata / dau funfa!

6 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Eu mi-am dresat catelul de plusi sa aporteze cand ii arunc mingearolling on the floor

| RoxanaDenisa a răspuns:

Poate ai visat. Eu nu cred, si sunt sigura ca NU au viata. Daca nu crezi, urmareste-le si ai sa afli raspunsul.winking

| FlippyFlippy explică:

Ok mersi la toti oricum :plaughing kiss

| GiveMeYourPussy a răspuns:

Bhaaa rolling on the floor) hai ca nu mai pot de ras laughing) ma asta se intampla daca te uiti la fimle laughing sa nu te uiti la dinacelea cu oameni de zapada ca dupaceea ii vei vedea si u miscanduse laughing)

| Iully99Puke a răspuns:

Eu sunt 100% sigura ca nu au tongue Dar in imaginatia mea mereu au avut si vor avea :*

| LoveBlackAndWhiteLove a răspuns:

Poate altii nu cred in ceea ce nu au vazut, dar orice poate fi posibil, bine mie nu mi s-a intamplat niciodata dar te sfatuiesc sa nu mai crezi in imaginatia ta si sa nu o mai lasi sa-ti joace feste sau poate la un moment dat ai vazut un film asemanator cu animalele de jucarie si ti s-a facut frica.