| silviu2011_1523 a întrebat:

Vreau si eu ceva de facut acasa ca ma plictisesc foarte tare cine are idei
Dau >FUNDA!))))tongue

Răspuns Câştigător
| luckyale a răspuns:

Pai ca sa nu te mai plictisesti poti sa citesti bancuri sa ascultzi muzica si daca ai un film pe care il urmaresti te poti uita la el

6 răspunsuri:
| pintexim a răspuns:

Buna poti faca bratara a prieteniei!

| silviu2011_1523 explică (pentru pintexim):

Fac deja, cu nume, zigzag si val, v, romb, normale alt ceva

| silviu2011_1523 explică (pentru pintexim):

Fac deja, cu nume, zigzag, val, v, romb, normale alt ceva

| silviu2011_1523 explică (pentru pintexim):

Fac deja si cu nume si in flip flop zig zag si val si v si romb si normale alt ceva

| silviu2011_1523 explică (pentru pintexim):

Fac deja si cu nume si zig zag si val si v si romb sinormale alt ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Dacă te plictisești, intră pe http://lecturirecenzate.ro/ și pe http://povesti-si-povestiri.blogspot.com/ și o să-ți treacă, ai să vezi!