| AlaRau99 a întrebat:

Sall am o problema am cumparat un microfon pentru karaoke si l-am bagat in mufa roz si nu merge vreau sa ma aud la boxe care ma poate ajuta?

2 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Iti trebuie un program audio (nu stiu exact care cum sunt) ca sa se auda in boxe cand vorbesti in microfon. Cred ca ai putea sa gasesti si pe net, dar nu stiu cum ii zice. Asa simplu poti sa te inregistrezi si sa te auzi dupa.

| laserworld a răspuns:

Lipseste volum? sigur. este normal.va rog cumpara un mini amplificator cu boxe in jur de 20w. ajunge. putere de la pc, cu microfon legat direct, nu ajunge in nici o caz pentru karaoke. un mini amplificator cu usb/mp3, radio, telecomanda si 2x intr. microfon costa in jur de 150-200 ron.