| CowboyxD a întrebat:

am o pisica care are gheari foarte ascutite si mereu ma zgirie...Iar eu o bat.Ce sa fac? Scuzati de categorie

Răspuns Câştigător
| MadalinG99 a răspuns:

Nu o mai bate dai o palmuta incet si mangaio la gat

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti sa i le tai si tu dar trebuie sa o ti bine de corp si maicata ii tine laba si ii scoate fiecare gheara sa o taie macar varfurile, tipa de parca e in infern dar dupa aia nu mai zgarie deloc.

| GeorgianaEuu a răspuns:

laughing Pai daca te zgarie asta inseamna ca o enervezi.1-Nu o mai bate tongue 2-Daca vrei sa-i faci 'pedichiura' du-o la un salon.Acolo ii va taia gherutele happy