| anonim_4396 a întrebat:

Am un cont pe facebook 1 un an si tot am intrat pe el (e normal) si a inceput sa-mi zica ca-i teporar blocat m-a facut tot ce-mi zicea sa-l deblochez nimic X-((((( fundita

Răspuns Câştigător
| ICPreda a răspuns:

Salut!
Este vorba despre un cont de facebook Viorel nu yahoo!
Acest lucru se intampla atunci cand cineva iti introduce parola de mai multe ori gresit. Cineva a incercat sa acceseze contul tau si, nestiind parola, a incercat de mult e ori pana acesta s-a blocat automat. De obicei in 48 de ore isi revine!
O zi buna iti doresc!

| Lava a răspuns (pentru ICPreda):

Mah ce trebuie sa fac sa-l delochez ca am facut ce scria acolo si nimic

3 răspunsuri:
| Lava a răspuns:

Dar ce teruie sa fac sa-l deblocchez

| 220V a răspuns:

Mai stie cineva parola?