| anonymosul a întrebat:

Ce fel de site ar trebui sa fac.
Vreau sa vad parerile oamenilor inainte de a-l face si a lucra degeaba.
Exbig grine jocuri, video,muzica, in care sa postez diferite articole, imagini.
NU VREAU SA FIE FORUM.
Dau funda si vot la toto cei ce isi spun parereabig grinbig grinhappy

8 răspunsuri:
| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Diferite articolebatting eyelashes adolescenti, evenimente, noutati, muzica, si imagini:*

| MyaMyuka00 a răspuns:

Sa pui multe poze cu me gusta ( derp si derpina... meme ) sunt foarte popolare mai ales pe facebook! nu uita de ele. succes

| MyaMyuka00 a răspuns (pentru MyaMyuka00):

Aaa si sa nu uitam de articole de beauty si fashion pentru fete! cu dif. sfaturi si chestii!

| anonymosul explică:

laughingPai nu ma pricep la beauty si fashion, adica la mai toate ma pricep dar nu la beauty si fashion.
Dar cred ca o sa fac cu articolo
ALTE PROPUNERI
Si primiti voturi, cel mai bun ia u funda mare

| MuscaNeagra a răspuns:

Ai putea posta, pe viitorul site, comicuri, atat facute de tine cat si de altii (dar sa nu uiti sa-i creditezi); stiri despre vedete unde poti sa le si discuti, sa-ti exprimi parerea despre ele; videoclipuri amuzante (ex: Novie Goat, Circus Afro etc.); muzica; propriile sentimente, trairi, intamplari (chiar si intamplari penibile si amuzante); rezumatele unor carti si parerea ta despre ele; articole despre jocuri, de exemplu Metin; tutoriale; gif-uri cu vedete, gif-uri amuzante, gif-uri din filme; imagini (gfx-uri, adica poze modificate, sau picturi, sau desene proprii, etc.) ma mai gandesc si mai dau un reply daca-mi mai vine ceva in minte

| jacksonboy a răspuns:

Pai pe majoritatea oamenilor ii intereseaza noutatile, deci ai putea face un site despre noutatile din lumea mondena, scriind despre vedetele din tara dar si din afara.
Ai putea posta poze recente despre anumite subiecte cat si muzica nou aparuta. De lucruri din astea are nevoie lumea de azi. Funda? happy

| foryouradiotk a răspuns:

Site-uri de download sunt destule. Poti face un site in care sa pui poze amuzante si videoclipuri, si bancuri happy. Poti folosii UCOZ.com. Iar daca ai succes cu site-ul poti sa iti cumperi domeniu si sa-l atasezi la contul UCOZ.com, cum am eu. Iti dau o sugestie: amuzamentpe.net sau amuzamentpe.ucoz.net

| anonymosul explică (pentru foryouradiotk):

Eu nu folosesc ucoz, eu il fac in notepad adica din coduri pentru ca vreau sa fie cat mai frumos