| Edward_Grossu_1997 a întrebat:

De 1 saptamana au disparut TOATE pisicile din cartier (cam 7-10). Nu au mai venit inapoi. Si ele erau aici de cam 3-4 luni... Poate chiar mai mult... Aveti idee de ce?

9 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Poate le-a luat sau le-a otravit cineva

| William a răspuns:

Suna ciudat dar poate le-au luat hingherii.

| RAY a răspuns:

Au emigrat si ele in franta, stiai ca acolo e un oras plin de pisici? noi de unde sa stim edward avem nevoie de dovezi pentru afirmati nu?

| ELEMENT3110 a răspuns:

Sigur nu au fost speriate de o haita de caini si sau dus in gaurile acelea care mai sunt pe la blocuri (canalizarea )sau in cel mai rau caz caini le-au o...t. crying

| Edward_Grossu_1997 explică:

Mda. Am gasit-o pe a mea. Era inchisa intr-o masina de o saptamana dar pe celalalte tot nu le-am gasit. Ma multumesc cu atat. Multumesc tuturor

| BullTerriers a răspuns:

Poate lea loat cineva

| Edward_Grossu_1997 explică (pentru BullTerriers):

7 deodata? Au disparut toate deodata. Nu prea cred. Le tinem inchise in garaj.

| BullTerriers a răspuns:

Ma refeream ca lea loat si lea dus cineva ca poate mieunau si ii enervau pe oameni

| Edward_Grossu_1997 explică (pentru BullTerriers):

Nu. Am vorbit cu toti vecinii. Nu erau numai ale mele! Erau si ale lor.