| usernamebpla a întrebat:

..este un program de acordat chitara. pentru care ai nevoie de microfon, iar eu nu am microfon, la laptop se poate? (se poate chiar dc nu pui microfonul in corpul chitarei?)

2 răspunsuri:
| TipulVerde a răspuns:

Depinde ce laptop ai, unele ai microfon incorporat. Daca ai webcam la el probabil ai si mic. Inregistreaza ceva si vezi daca ai reusit.
Uite ai aici unul pentru care nu-ti trebuie microfon, dar trebuie sa ai ureche happy

| moddie a răspuns:

Nu trebuie nicidecum sa pui microfonul in corpul chitarei (trebuie sa fie sunetul cat mai potrivit, cum se aude in afara)

> daca dispui de microfon incorporat la laptop, poti folosi de la laptop