| Kira22 a întrebat:

eu as vrea sa imi pun microcip la cainele meu as vrea sa stiu mai multe delalii despre el si daca imi pierd cainele cum il pot gasi si cam cat este pretul total ca banuiesc ca trebuie sa platesc si la veterinar implantul
PS: am auzit de la un prieten ca daca cainele are microcip si il pierd il pot sa il gasesc cu GPS-ul dar eu cred ca a glumit sau este adevarat?

1 răspuns:
| Rares_3460 a răspuns:

De aflat mai multe despre el, nu stiu ce vrei tu sa afli cu un microcip, dar daca ii pui o zgarda cu un tracker care sa fie legat la GPS-ul tau, da e adevarat ca il poti gasi oriunde. Dar daca te-ai uitat pe la filme din alea unde se injecteaza cip-uri in diferite fiinte vii si alea scot informatii despre ADN si mai stiu eu ce... Mai treci si pe la noi prin realitate.