| Kevinn2000 a întrebat:

Acum 2-3 zile i-a aparut hamsterului meu pe piept o galma destul de mare si daca ii mai creste o sa ii atarne in jos si nu se va mai putea misca.
Stie cineva de la ce i-ar fi putut iesi?
Si cam cat credeti ca m-ar costa sa-l vindece? As vrea sa merg la veterinar cu el.
Umflatura se afla mai exact pe gat un pic, aproape de mana dreapta si pe piept.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am crescut hamsteri timp de 7 ani,dar nu am intampinat problema niciodata. Oricum, am trecut printr-o situatie in care imi doream sa aiba toti galma pe piept pentru ca voiam sa scap de hamsteri si nu mai reuseam laughing Hamsteri in oale, hamsteri in borcane, hamsteri in acvarii, hamsterii peste tot. laughing

| Claudiugg a răspuns:

Du-te an penisul meu la doctorat/

| Kevinn2000 explică (pentru Claudiugg):

Pai ori ma duc in penisul tau, ori ma duc la " doctorat "?
Pai ce facem aici? Zi unde sa ma duc mai exact ca pari cam inteligent si poate rezolv si eu problema.

| Claudiugg a răspuns (pentru Kevinn2000):

Eu as dori sa viiii in penisul meu, dar la doctorat eu cred ca este mai biinsior

| Kevinn2000 explică (pentru Claudiugg):

Aolo, ce ma iei asa tareeee? Nu mai inteleg nimic...
Zi unde sa ma duc... In penisul tau sau la doctorat? Unde se va face hamsterul meu bine?
Te rog, ajuta-ma...