| Teodorel a întrebat:

Acum 2 zile mi-am luat o kendama.
Pana acum ma descrurc destul de bine, pot pune bila pe toate cumele, pot face trick-uri usoare precum Orbit sau airplane, dar nu stiu cum sa fac trecerea de la incepator la avansat.
Nu reusesc nici cum sa pun bila in spike din cupa mare sau alte lucruri de baza ca aceasta.
Cum as putea sa devin mai bun?

Răspuns Câştigător
| Alexandru_Chitu_1986 a răspuns:

Daca o ai cel putin 2 saptamani o sa iti mearga bine. e de-ajuns si 2 zile. nici eu nu-s asa de bun dar is cat de cat. mult noroc. si nu vreau funda.

1 răspuns:
| Alexandru_Chitu_1986 a răspuns:

In 7 zile o sa fii mai bun daca te joci cu ea mult. si exerseaza mult daca vrei sa fii un avansat.