| Anonimus12368j8 a întrebat:

Salut! Acum doua saptamani mi-am cumpărat un sitzu. Toate bune, e jucăușă, mănâncă de rupe, e vioaie, dar mereu cand ma joc cu ea ma mușcă de deget nu are forta sa ma doară dar imi e frica pe viitor sa nu ma muște rau sau sa se învețe cu chestia asta.Va rog sa imi spuneti daca e ceva grav

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce este tzu?

| Eireann a răspuns:

La 2 luni jumatate e micuta. Dar poti sa incerci asa: cand te musca spui tare "Au!" si opresti joaca 2-3 secunde.

| elennax a răspuns:

Cainii au tendinta sa muste si sa roada cand sunt mici fiindca li se formeaza dintii. Pe parcurs o sa ii treaca. Cumpara-i jucarii sau sticksuri pentru catei ca sa aiba ce sa roada.

| Anonimus12368j8 explică:

Precizez ca are 2 luni jumatate