| Marius444444 a întrebat:

Salut, acum un an si ceva mi-am cumparat hamsteri ( fete amandoua ) si le tineam pe amandoua in custi separate pentru ca se bateau. De cateva saptamani una din ele nu mai facea pipi si era umflata si a murit. Acum si cea sanatoasa va muri daca a murit cea bolnava? Pentru ca am auzit ca daca au avut pereche si acum nu mai au mor

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Vikaa a răspuns:

De murit nu mor, dar i-a un mascul ca sa se imperecheze ca femela sa aiba o ocupatie.Fiind femele e normal, trebuie un mascul ca sa se imperecheze si dupa ce face puii desparti hamsterii ca masculii mereu intra in calduri si vor face la nesfarsit pui.

| Marius444444 explică (pentru Vikaa):

Ms mult imi facem griji