| ciprian00 a întrebat:

Salut all. Am o iepuroaica care este la prima fatare, si-a facut cuib pe data de 24.3 dar ea trebuie sa fete pe 1.4. De ce si-a facut cuib asa devreme?

Răspuns Câştigător
| Megan312sweet a răspuns:

Exista multe variante. inainte de a raspunde vreau sa te intreb daca esti sigur de data in care si-a facut cuibul si in care va naste puisorii.

| ciprian00 explică (pentru Megan312sweet):

Da. Sunt sigur de data in care trebuie sa nasca. Am un vecin care a montat iepuroaica tot asa. Si trebuie sa ii fete peste. 3-4 zile si are cuibul facut de o saptamana. Tot.la fel e prima fatare acum.

1 răspuns: