| Bucși a întrebat:

Salut, am 14 ani si practic kickbox de 5-6 luni, as dori sa imi intaresc oasele de la pumni, am auzit ca asta se poate face prin flotari in pumni, este adevarat? Si sa imi lasati niste sfaturi de cum sa imi intaresc si tibia, multumesc tongue

Răspuns Câştigător
| mudokins78 a răspuns:

Da, în pumni sa fac flotările la sportul ăsta.
Tibia o poţi întări cu un sac de nisip. Loveşti în el până te plictiseşti.
Succes.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate vrei sa spui ca-ti intaresti muschii de la maini, nu oasele, ca beitele oase mai tari de cat sunt acum, nu se vor face!