| Lollowaf a întrebat:

Am 15 ani si as vrea sa ma apuc de handbal. Sunt baiat, am mai facut tenis vreo 5 ani si fotbal vreo 3 luni. Am 1.78 si 76 kg. Ce parere aveti? este prea tarziu? Mswinking

7 răspunsuri:
| Tarabostes a răspuns:

Nu este chiar tarziu, incearca!winking

| Aysa19 a răspuns:

Buna sa zicem ca nu e prea tarziu dar ar trebui putin sa mai dai cateva kg jos zic eu macar vreo 6.Incearca,nu e nimic mai frumos decat sa vezi ceva ce ti-ai dorit tu foarte mult realizat!

| vladutz_4736 a răspuns:

Nu esti prea mare, eu fac handbal(sunt in clasa a cincea)fac de la gradinita, nu esti gras, dar daca mergi la handbal, dai vreo 2 kg jos in 3 luni, si cred ca ti se potriveste

| Lorya a răspuns:

Nu-i mai spuneti sa slobeasca, pentru ca nu are nevoie este innalt si de asta este asa,, gras'' si nu este tarziu eu fac din clasa a 6, sana a 7 si sper ca la anul sa ajung si capitan la prima echipa, oricum nu este tarziu.

| BligBligBoy a răspuns:

Fratele meu nu da jos:O trebuie sa fii nebun
ai o greutate buna
depinde daca esti muschi sau grasime
dar daca zici ca ai mai facut sport zic ca sunt muschi deci e bine
apucate si eu fac de 2 ani handbal:X

| vladutz_4736 a răspuns (pentru BligBligBoy):

@BligBligBoy de unde esti?

| Pravat a răspuns:

Eu zic ca nu e prea tarziu. Fratele meu s-a dat la hambal la varsta de cam 13 ani. Ma rog, asa imi amintesc eu. Si crede-ma, acum e la liceu in clasa. a 9 si inca nu s-a lasat. Cat despre kilograme, nu ca as fi eu o experta, (pentru ca nu sunt foarte mare), (am 9 ani) dar cred ca ar trebui sa dai cateva kilograme jos. Dar atentie! Nu exagera! Si in plus, daca asta iti place tie, fa ce ti-ai propus! Eu am facut inot 3 ani. Succes!