| Necunoscuta31 a întrebat:

Am 3 pui de pisica si recent de 2 zile si au deschis ochii,unul dintre pui are doar un ochi deschis si celalat nu poate sa il deschida pentru ca ii curge ochiul si acum i s-a intarit acolo stiti voi arata ca uldorile la noi de dimineata, doar ca la ea e pe tot ochiul.Stie cineva cum pot sa ii curat ochiul? VA ROG MULT SA MA AJUTATI!
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Rabika a răspuns:

Buna! Incearca la o farmacie veterinara sunt picuri pentru ochisorii lor si mare atentie la curatare; nu trebuie apasat tare sau frecat ci tamponat usor pana la indepartarea totala. Sper ca am ajutat! Mult succes!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ceai de mushatal zilnic,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spalat,necunoscutule.

| BeagleLover a răspuns:

Spala-l cu ceai de musetel si va merge