| vladflorin010425 a întrebat:

Salut, am cumparat un sampon Happy anti purici pentru pisica mea, i-am facut baie si inca vad ca se scarpina. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Clausd10 a răspuns:

In afara de sampon, vezi ca mai este si o fiola pentru pisici si catei, din al carei continut vei turna cateva picaturi pe ceafa, in functie de cate kg are animalutul. Si are efect destul de indelungat. O alternativa la zgarda antipurici. Succes.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mergi la o farmacie veterinara si spune-i doamnei de acolo sa-ti recomande ceva prafuri sau picaturi mai tari. Samponul nu-si poate face chiar atat de repede efectul.

| Kenya a răspuns:

Pune-i zgarda anti-purici.

| Vlad_Dan_1974 a răspuns:

Da, te ajutam: o scarpinam noi.