| ionut16001235 a întrebat:

Am doua colivii (una mai mare si una mai mica)si as vrea ca din acestea sa fac una singura. Ar fi ok daca as taia cateva bare din acoperisul celei mari si pe cea mica sa o leg de ea? Papagalii s ar putea răni din cauza ca am taiat barele? Ce as mai putea face? Mulțumesc!

1 răspuns:
| Rus_Edi_1995 a răspuns:

Nu se ranesc daca in colturi si barele nu sunt ascutite si papagali sa aiba loc sa isi intinda aripile nu trebuie neaparat pe inaltime