| Dana_plescau a întrebat:

Am geko care nu a mancat mai nimic toata ziua. Nu stiu daca e bolnav sau are ceva pentru ca nu il am de foarte mult timp. In plus, nu e chiar un animal pe cae il intalnesti atat de des sa spui ca poti merge la orice veterinar. Nu e foarte activ, dar nici lenes. Sa il mai urmaresc, sa caut veterinar specializat pe soparle? Exista asa ceva?

1 răspuns:
| ancaval a răspuns:

Poate îl ți închis și nu-i place, sau poate până se acomodează cu noua locuință, noul stăpân.
Dacă ești dintr-un oraș mare, ar trebui să găsești un veterinar bun.