| gendermiss a întrebat:

Salut, am inceput sa fac sala de aproximativ o luna, se vad destul de bine rezultatele mi sau format pectoralii umerii si spatele, dar abdomenul, in cat timp ar trebui sa apara rezultatele? [mentionez ca fac exercitii pentru toti muschii corpului, iar la abdomen sa zic ca fac 100 - 120 de abdomene pe zi, este suficient?] funda.

Răspuns Câştigător
| HellRider a răspuns:

Rezultatele ar trebui sa se vada dupa 3-4 luni de exercitii intense, iar cu abdomenele ar trebui sa o lasi mai moale, adica azi faci 150 de abdomene, a doua zi nu mai faci, a treia zi iar faci altfel s-ar putea sa deteriorezi muschii abdominali.

2 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Este bine să faci gimnastică!

Răspuns utilizator avertizat