| FlaviusIonut16 a întrebat:

Salut! Am o întrebare,dacă i-as cupa urechile cainelui meu, fiind un Pitbull la vârstă de 8, 9 luni, i-ar afecta cu ceva?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Multilarae cainilor a fost deja interzisa.
Deci taierea urechilor si cozilor este deja interzisa fiindca ii afecteaza si multi au murit in chinuri si infectii groaznice.

| Zuzu1991 a răspuns:

In afara de durere, oricine vede cainele ala si afla ca e al tau o sa se uite la tine ca la JIGODIA NENOROCITA SI DE RAHAT CE ESTI

mai inteleg faza cu, coada, la care oarecum se justifica la un caine tinut in casa, sa nu inceapa sa darame din greseala rahaturi cand da din coada, insa la urechi e PUR SADISM SI NUMAI SADISM... DEGEABA!

| Eireann a răspuns:

E interzis prin lege si absolut inutil.

| Crescent a răspuns:

De ce ai vrea sa faci asta? Pentru ca crezi ca arata mai misto? Gandeste-te putin si la cum s-ar simti el.

| blablablab a răspuns:

Mai mult pe tine te ar afecta din pdv legal