| Rac1993 a întrebat:

Salut, am o pereche de zebre australiene, si sunt la a 5 a serie cand fac pui dar mor dupa o zi, dupa ce au iesit din oua, am impresia ca parinti nu ii hranesc nu stiu de ce, ce sa fac?

6 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Ai întrebat un medic veterinar, pe lângă faptul că nu îi hrănesc poate fi de vină și alimentația pe care le-o dai.

| KinderBeeeib a răspuns:

Buna;)
Uita-te pe acest site si vei afla raspunsul la intrebare.
http://www.latifa.ro/......ea-puilor.

Sper ca te-am ajutat. Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| Alecsander98 a răspuns:

Si eu am pati asa. Mi-au scos pui, au crescut mari si inainte de a iesi din cuib, mureau ca parintii nu le mai dadeau de mancare. Nu stiu ce sa zic, nici eu n-am primit vreau raspuns concret. Ai putea sa intrebi un crescator de zebre australiene. Sper ca te-am ajutat.

| LaUrUs96 a răspuns:

Daca zebrele fac oua atunci pui dse gaina ies direct cu pene si incep sa zboare