| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o pisica de 3 ani. Sâmbăta trecută era seară si nu a mai venit deloc acasă era gravidă nici acum nu a venit, o sa mai vină acasă? Am cautat prin vecini dar nu am mai gasit nimic

11 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

S-a ascuns intr-un loc innaccesibil sa faca puii
o sa vina dupa mancare

| Eduard184 a răspuns (pentru Zuzu1991):

Sper sa vină lipsește de 4 zile sad

| DaniTDCI a răspuns:

Si-a gasit un loc sigur pentru ea si puii ei, dupa ce o sa nasca puii o sa vina singura acasa.

| Lizuca1234 a răspuns:

S-a dus sa fete, cel mai probabil iti va aduce puii cand vor fi mai marisori. sfatul meu este sa sterilizezi pisica. sunt destule animale pe strazi si sunt sigura ca nu vrei crescatorie de pisici acasa.

| Eduard184 a răspuns (pentru Lizuca1234):

Pai ia a fost ultima care trebuia să o sterilizeze dar a intervenit ceva in familie și nu a mai putut parinti a o duca la doctor, uricum pisicii dacă trăiest o să ii dau la oameni care știu ca au grijă de ei (mai am o pisică si doi motani care au fost sterilizati)

| Rihanna20B a răspuns:

Stai liniștit! Totul va fi bine. Asa fac toate pisicile gestante. O să vină sigur. Și pisicile mele fac mereu așa. Pleacă de acasă dar in câteva zile, odată 2 săptămâni, se întorc. (Fundita plzzzz)

| EllaAndreea1655 a răspuns:

Probabil si-a gasit un loc in care se simte in siguranta si in care poate fata linistita. Nu iti face griji sa v-a intoarce singura acasa dar si cu cativa puisori

| ioana3432B a răspuns:

Poți încerca să o cauți prin apropiere. S-ar putea să nu fi venit acasă pentru că a fătat și în momentul de față nu își poate lăsa pui.

| Eduard184 a răspuns (pentru ioana3432B):

Am cautat-o in pod, la vecini...

| Anonim2682008 a răspuns:

Da, e foarte posibil să vină înapoi. Am pățit la fel cu pisica mea apoi a venit acasă dar fără pui, iar peste aproximativ 1, 2 luni a adus și puii

| Eduard184 a răspuns:

Sper sa vină acasă, o să te țin la curent?