| дфтф a întrebat:

Salut, am o pisica de 3 zile luata de pe strada. E maricica, in jur de 4 luni. Nu stiu cum sa o invat sa faca la litiera, se suie in ghivece si mi le scormoneste, nu am unde sa duc ghivecele cu flori, am incercat sa-i pun obstacole dar nu functioneaza. Alte idei?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stiam de un vecin care avea 2 pisici si faceau la wc aia da instructie maestra. In Youtube ai instructiuni

| Dandinelle a răspuns:

Foloseste instructiunile de pe net pentru pisica, la flori, cineva mi-a zis odata ca le acopera cu o plasa fina ca pisica sa nu ajunga sa scormone. ia-i iarba pisicii ca sa nu-ti distruga florile sa le manance, ai grija la colturile de canapea. Exista si spray-uri, la magazinele de animale, care sunt folosite pentru a face pisicile sa aiba repulsie fata de obiectul spray-at