| ovidiu_8987 a întrebat:

Am o problema in legatura cu cainele meu din rasa Teckel. Are 7 luni si inca nu latra, doar scheauna si nu stiu cum sa il fac sa latre. Sper sa ma puteti ajuta. Funda

Răspuns Câştigător
| simonaflorentina a răspuns:

Eu am pinscher pitic si pana pe la 9-10 luni nu a latrat deloc. A recuperat in schimb pe parcurs. Acum este sonerie ambulanta si noaptea cand dormim (cu noi in par si sub plapuma), din senin incepe sa latre.Nu degeaba dar ne trezim cu totii. Asa ca sunt sigura ca va latra.