| ionut75 a întrebat:

Am o problema
vreau sa editez videoclipuri in Sony vegas dar nu pot adauga clipul respectiv in el, imi da o erorare de genul,, none of the files dropped on vegas pro could be opened,, cum pot rezolva problema va rog frumos sa ma ajutati... DAU FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| ElSueno a răspuns:

Video-ul este filmat intr-un format nesuportat de Sony Vegas.

| ionut75 explică (pentru ElSueno):

Mersi pentru raspuns, atunci in ce format ar trebuie filmat pentru a-l suporta Sony vegas?

| ionut75 explică (pentru ElSueno):

Atunci in ce format ar trebui filmat ca Sony vegas sa-l suporte? Mersi pentu raspuns

| ElSueno a răspuns (pentru ionut75):

De obicei mp4 trebuie, cauta pe google Sony Vegas accepted formats si gasesti, ca sunt multe si ar dura prea mult sa le insir aici.

4 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

De ce nu folosesti, cyberlink power director?