| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am pisica in jur de 3 luni si a muscat-o cainele in timp ce manca. A sarit pe ea si nu stiu ce a patit. I -am controat spatele, coastele si picioarele si nu am simtit nimic. Pisica nu poate umbla. Poate mieuna, se poate misca dar nu pate umbla si nu poate sa-si miste capul prea mult. Nu stiu ce sa ii fac daca ma puteti ajuta.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să o lași să își revină. Dacă nu poate, are nevoie de veterinar.

| wpAbby a răspuns:

Veterinar.

| Addrriiaannaaaa a răspuns:

Urgent veterinar, are 3 luni, e un puiut, maine neaparat la veterinar, sigur a ranit+o rau cainele