| Florinrobert a întrebat:

Salut. Am și eu o întrebare. Am găsit niște oua de fazan cred ca sunt, unul spart cu pui în el, țin sa menționez ca încă trăia. Dacă nu am cloș a și clocitoare ce pot face cu restul de oua. După cum am spus mai avea câteva zile și ieșeau din ou

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| katin a răspuns:

Ține-le la căldură. Învelite.
Ai greșit că ai luat ouăle.

| Florinrobert explică (pentru katin):

Erau o grămadă de câini pe câmp și m-am gândit ca le mănâncă. Eu plecasem după niște paie/fan sa pun în cuib la zebre australiene. Nigi prin gând nu îmi trecea ca dau peste asa ceva. Și mai ales ca stau la bloc.