| minecrfat43 a întrebat:

Salut, am un hamster fata si ii curge sange pe unde urineaza(ca sa zic asa) CE I S-A INTAMPLAT?
REPEDE VA ROG!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Are ciclu.

| Atim a răspuns:

Ciclul menstrual La hamsteri NU include sângerări ca la oameni. Ciclul lor este de mai multe ori pe luna si include maxim o scurgere incolora sau cel mult alba. Sângerările astea indica o problema interna, numai un veterinar poate identifica exact cauza. Daca e batrana se întâmplă des sa faca tumori si sa sangereze asa. Cel mai bine ar fi sa mergi cu ea la un control

| Vaneeee a răspuns:

E pe ciclu, o sa-i treaca intr-o saptamana sau ceva de genu