| anonim_4396 a întrebat:

Am un motan care nu si-a marcat teritoriul încă. Exista o solutie eficienta care îndepărtează mirosul?

Răspuns Câştigător
| Vikaa a răspuns:

Combini apa cu otetul si pulverizezi locul unde vrei sa scapi de miros, nu pulveriza cu domestos ca amplifica mirosul.

7 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Uleiul ars de la masina, motor.

| aXy99 a răspuns:

Stai asa ca nu inteleg. Daca nu si-a marcat teritoriul de ce miros vrei sa scapi?

| Stella66 a răspuns (pentru aXy99):

Vreau să fiu pregătită pentru cand o va face

| Vikaa a răspuns (pentru Stella66):

Combini apa cu otetul si pulverizezi locul unde vrei sa scapi de miros, nu spala cu clor sau alte produse cu clor in ele ca se va amplifica mirosul.

| christine99 a răspuns:

Cand va avea problema asta va trebui sa-l sterilizezi, sau mai devreme cred ca ar fi de preferat. Fratele meu nu a fost de acord cu sterilizarea motanului, oricum nu a mai contat ca a intrat in calduri si nu s-a mai intors acasa, daca il aveam probabil incepea sa faca asta, practic ti se va urina prin casa, poate cu clor sa scoti mirosul si microbii.

| Vikaa a răspuns (pentru christine99):

Clorul amplifica mirosul, din pacate.

| Daniel323 a răspuns:

Il marchezi tu inaintea lui si nu are curaj sa se puna cu tine.