| Dani70Cm a întrebat:

Salut, am un motan de 5-6 ani crescut la bloc, e ceva mixatie de siameza cu maidaneza si cred ca are o problema, azi am observat ca se pune pe jos si incepe sa tremure si are erectii, face asa cam 2-3 minute dupa care se opreste si se ridica oleaca ametit, tin sa mentionez ca e castrat deci sa nu aud ca e perioada de imperechere laughing

3 răspunsuri:
| NunuNini a răspuns:

Cum are erectii daca e castrat?
Orice ar fi, mergi cu el la veterinar. Poate fi ceva grav dar nici tu, nici noi nu ne dam seama.

| Dani70Cm explică:

Nu refuza mancarea si are mancare si nici nu e agresiv, am uitat sa spun aceste detalii

| MoisescuRadu a răspuns:

Salut, am si eu un motan de 2 ani si jumatate, castrat de la 1 an si care tot asa a inceput sa faca de vreo 6 luni-1 an maxim. Intai incepe sa apese cu labutele pe perna si apoi face cum zici tu. Ai rezolvat ceva cu al tau?