| GeorgeLaurentiu11 a întrebat:

Salut, am un pisoi și nu poate sa urineze, este înfundat cu nisip fin la puta, spuneti-mi și mie cu ce ii va trece ca am fost și la veterinar și l-a operat și nu a putut sa curețe tot nisipul la puta și mi-a recomandat uro-pet, este bun, își va da drumul la urinare?

4 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Doamne fereste... Tu iti bati joc de pisica sau de noi?

Pai de ce nu clatiti cu apa locul acela si apoi stergeti cu un prosop care e doar pentru pisica... Sau cu putina apa pe o vata / discheta sa incercati usor sa indepartati nisipul... Asa ceva nici nu am mai auzit.

| GeorgeLaurentiu11 explică (pentru Sophieka):

Este înăuntru dar ma rog asa este și la bărbați dar vad ca ești paralela/paralel cu viata dacă era pe afar era rezolvata de mult

| Mirel4412 a răspuns:

Daca ti-a recomandat uro-pet inseamna ca stie de ce si ar trebui sa ii urmezi sfatul. Nu te apuca sa-l mai iei odata la operare ca nu a rezolvat medicul problema

| GeorgeLaurentiu11 explică (pentru Mirel4412):

Dar este bun uro-pet la urinare