| Alex8080 a întrebat:

Salut, as avea nevoie si eu de o parere, mi-am facut un canal de Youtube pe care postez shorturi si as vrea sa stiu cum vi se pare, daca ar trebui sa schimb ceva.Acesta e canalul https://www.youtube.com/channel/UCZRVsvG_7R28J3hKST-DDpw

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Foarte in ceață

| DigBick a răspuns:

Vad ca filmezi ecranul. Macar filmeaza de la distanta mai mare, ca sa fie claritatea mai buna si decupeaza dupa. Sau cel mai bine folosesti un program de inregistrare ecran.

Răspuns utilizator avertizat