| MzqT a întrebat:

As dori sa imi iau un caine Husky. dar nu il pot tine in casa.De la ce varsta as putea sa-l tin intr-un tarc afara? Funda! Mersi

Răspuns Câştigător
| GuJBu a răspuns:

De la 7-8 luni in colo ai putea sa il tii, dar te previn decat sa il tii la bloc si sa fie furat ori il tii la tara ori nu iti iei deoarece nu merita sa dai bani aiurea. Chiar si daca il tii la bloc ar trebui sa il tii intr-o gradina in care sa nu poti intra doar daca ai cheie si sa fie pazit to timpul. Succes cu catelul!

Fundita?