| NotAndrew69 a întrebat:

Salut, as dori sa imi iau un pui de pisica de rasa, stau in Galati, pretul pe care il platesc este negociabil. Daca vindeti, as dori sa ma anuntatihee hee

10 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Caută pe olx, găsești 20 de rase.

| DonEduardo a răspuns (pentru Frank51):

Pe OLX sunt sanse imense sa primesti teapa.

| NotAndrew69 explică (pentru Frank51):

Am cautat deja, si nu am gasit asa multi pui, am gasit doar anunturi pentru monta sau anunturi in care vindeau pisici de peste 2 anihee hee

| Frank51 a răspuns (pentru NotAndrew69):

Atunci pune tu anunțuri, caut pui de pisică rasa x dau suma y.

| Nume6 a răspuns:

Ce tupeu pe tine auzi si tu ca vrei pret negociabil poti sa adopti nu mai fi asa ipocrit daca tu vrei pret negociabil cum o sa ai bani sa ai grija de pisică? ai idee cati bani necesita ingrijirea? atunci nu mai lua daca n-ai bani ca esti penibil. Alea maidaneze nu va place vreti de rasa de parca voi sunteti de rasa sunteti niste limbrici cu ochi

| NotAndrew69 explică (pentru Nume6):

Vere, nu vreau sa incep sa injur, dar cine a zis ca nu am bani?
am zis ca nu stiu un pret fix, nu stiu cat ar trebui sa cer, si de aia am zis pret negociabil
daca nu stii nu mai comenta aiurea, ca daca nu ai ce manca in mortii tai, asta nu inseamna ca toata lumea n are ce manca
inteles?

| NotAndrew69 explică (pentru Nume6):

Stii macar de ce suma dispun pentru a cumpara pisica de ai venit cu aceste argumente?

| Nume6 a răspuns (pentru NotAndrew69):

Care are bani suficienti nu se mai rezumă la a negocia din nervozitatea ta eu rezum ca am spus adevarul si te regasesti in tot ce am zis. P.S n-oi avea eu ce manca dar macar nu iau animale sa le chinui

| NotAndrew69 explică (pentru Nume6):

Nu e vorba ca ma regasesc, e vorba ca efectiv comentezi aiurea fara ca macar sa stii despre ce este vorba, daca esti curios, dispun de 1000-2000 de lei pentru pisica, daca tot zici ca n am ce manca
tpwp

| Dani70Cm a răspuns:

''Pret negociabil'' cam mult tupeu ai happy Cumpara de la crescatori autorizati daca vrei rase ca altfel o sa te trezesti cu o corcitura iar rasele precum british shorthair sau scottish fold pleaca de la 1300 de lei cu vaccinuri si pedigree facute. Cine e asa gogoman sa faca bisnita cu un pui rasa pura? rolling on the floor)