| asdaf a întrebat:

as vrea sa imi cumpar un caine de talie mare.

m-am gandit la ciobanesc german sau akita inu

Cam cat m-ar costa?

3 răspunsuri:
| diabolykull a răspuns:

100 euro cel mai ieftin, continuand cu mii daca sunt din canise cunoscute din Germania si pariniti campioni

| Trybest a răspuns:

Pai in primul rand sa nu te lasi pacalit.Ai grija cere sa ti se arate parintii carnet de sanatate vizat etc.Pretul e undeva in jur de 100-150 euro

| Trybest a răspuns:

Depinde eu am 3 ciobanecti germani luati de mici si am dat in jur de 150 de euro pe fiecare. Daca ai pretentii si vrei sa aiba parinti campioni atunci pretul creste la mii de euro