| Messi10anonim07 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar telefon mobil pina la 500 de euro, si nu stiu ce fel de model sa imi cumpar poate ma sfatuiti voi. (vreau ca telefonul sa tie dica sa nu sa se strice, sa il tin jumatate de an si gata sa nu am ce face cu el happy (mersi anticipat)

Răspuns Câştigător
| qRazvII a răspuns:

Pentru ce vrei telefonul?
Eu daca as avea acest buget as opta pentru Sony xperia z3 compact, un telefon cu specificatii de top + il poti baga in apa, este rezistent la praf, arata foarte bine, are camera de 20mp, rupe in gaming, acuma tu decizi, Bafta

1 răspuns:
| Messi10anonim07 explică:

Mie imi trebuie sa nu se strice ecranul happy
si nu stiu daca el are wi-fi
parca telefonul acesta e mai mult pentru fete nupentru baieti