| Abdi213 a întrebat:

Salut, as vrea sa-mi invat cainele sa fie pentru lupte cum fac?laughing
e catea si acum are 3 luni. Spuneti-mi pe la ce varsta pot incepe si cum fac.

Răspuns Câştigător
| VelaJohnny a răspuns:

Depinde de rasa lui. Oricum nu chinui animalele, punandu-le sa se lupte intre ele. Serios, e bataie de joc. Daca vrei sa il dresezi sa te protejeze vezi de antrenamentul militar, vorbeste cu cineva in domeniul dresajului. Dar asa sa il lasi nemancat 2 zile sa fie nervos si agresiv si sa il pui cu alti dulai...serios prietene, e o prostie cruda.

1 răspuns:
| sjgdhsa a răspuns:

Antrenament militar apelezi la un dresor dar sa nu iti treaca prin cap sa il dresezi acasa si sa faca totul de frica.+