| marius13k a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu daca catelul meu este de rasa, trebuie sa specific ca are codita foarte mica.
Poza : https://imgur.com/gallery/mGhSLxj

11 răspunsuri:
| Legion7X a răspuns:

Da, este chihuahua sigur. nu vezi că va crește un urs. Este ciobănesc caucazian.

| Vikaa a răspuns (pentru Legion7X):

Ai idee cum arata un pui de Caucazian? rolling on the floor
Se vede clar ca e un catelus de talie mica extrem de dulce.

| Legion7X a răspuns (pentru Vikaa):

Https://youtu.be/d2eD29lMWUc cum e? Arată ca aceștia, ți se pare ție doar.

| Vikaa a răspuns (pentru Legion7X):

Se vede ca nu stii chinologie, cel ce ne intreaba ce rasa e catelusul lui e total diferit de cel ce mi-l prezinti tu in video, arata-mi tu mie pui de caucazian cu labe micute si cu blana aia asa arcuita inspre ochi.Intr-adevar,se aseamana, dar nu se aduna.

| Legion7X a răspuns (pentru Vikaa):

Poate ne arată o poză mai detaliată cu lăbuțele. În fine însă, tu arăți al naibi de bine.

| Vikaa a răspuns (pentru Legion7X):

Merci mult; 3

| marius13k explică (pentru Legion7X):

Are labutele destul de late.

| DaniTDCI a răspuns:

Nu prea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că-i pui de pechinez

| Vikaa a răspuns:

E un catel de talie mica, un metis mai exact, nu se poate afirma ca e chiar pechinez, e doar un catel rasa europeana provenit din 2 caini necunoscuti.

| IONEL39 a răspuns:

Te duci la veterinar cand ii faci carnetel de animal si probabil o sa ti zica aia, daca nu sunt imbecili