| AndreiAndrei1995 a întrebat:

Salut, aveam un catelus si acum am luat si o catelusa si catelul nu mai are chef de joaca, de nimic, nici de mancare, ce are? O fi gelos? ????

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O fi indragostit.

| sierra1 a răspuns:

Dacă nu e bolnav, da, se manifestă un semenea comportament la câini

| MihaiNicu23 a răspuns:

Posibil si asta dar posibil si sa fie bolnav.

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

De unde ai luat catelusa?
Catelul este vaccinat, castrat?

| AndreiAndrei1995 explică (pentru Cristian_Cristi_1986):

Nu este castrat, vaccinat este

| AndreiAndrei1995 explică:

Si cainele se sperie de ea rolling on the floor si e mult mai mare

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns (pentru AndreiAndrei1995):

Pe langa faptul ca este timid rolling on the floor cred ca catelusa il domona, adica i-a luat teritoriul. Incearca sa te joci cu ei, cu amandoi deodata ca sa se imprieteneasca. Dar nuvrenunta la niciunu