| Anonim110pp1 a întrebat:

Salut
Bun happy, deci, cainelui meu ii "pute" gura si are dinti galbeni ( husky).
Intrebarea mea este, pot sa-i fac ceva sa nu-i mai miroasa gura?

6 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Pedigree Dentastix ar fi cea mai buna solutiewinking.

| Anonim110pp1 explică (pentru Celcestietot):

Am incercat )
Nu le baga inseama, le miroase si apoi le spune pa...

| Celcestietot a răspuns (pentru Anonim110pp1):

Ok. Cainele meu este innebunit dupa acestea. Se pare ca difera de la caine la caine laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce îi dai să mănânce de obicei?

| Anonim110pp1 explică (pentru anonim_4396):

Doar pedigree si paine, ii place foarte mult painea

| Vanesa87 a răspuns:

Buna,raspunsul este simplu, mergi la un petshop si cumpara biscutii pentru caini.(de oricare, 90% din ei sunt pentru dentitiie.respiratia urata mirositoare este de la mancarea pe care eu dai, foarte multe cereale