| Norbert335 a întrebat:

Cainele meu a avut recent niste viermi si a primit tratament, a vomitat de cateva ori, insa ieri a avut o diaree, iar in noaptea asta a facut pe ea si dimineata am gasit-o pe jos dar ea nu poate sau nu vrea sa se miste. Nu stiu ce a patit, ea nu face niciodata pe ea si nu a avut probleme cu miscarea membrelor. Stie cineva cauza?

Răspuns Câştigător
| anonima455 a răspuns:

Salut! Cel mai bine e sa mergi la veterinar, de urgenta, poate fi ceva foarte grav. Multa sanatate!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Viermii aia batai vina

| Violleta2022 a răspuns:

Urgent la veterinar, pana nu moare!

| Vichy99 a răspuns:

Sa nu aibă paroviroza asta se întâmpla de obicei cățeilor mai mici ..ar fi bine sa o duci la un veterinar pana nu.i prea tarziu

| Asecom a răspuns:

Du-l la veterinar, nu intreba pe internet.