| AmaMaximer a întrebat:

Cainele meu are doar 2 luni si i-am luat o zgarda antipurici. Daca pe ambalaj scrie ca se poate pune doar pe caini mai mari de 3 luni, e vreo problema daca eu i-am pus-o acum?

5 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Nu sunt bune! Se gasesc fiole, sunt foarte bune!

| AshuraElric a răspuns:

Inhalarea substanţei de pe zgardă îi poate face rău. Trebuia să întrebi la petshop/farmacie veterinară ce ar fi recomandat în situaţia ta.

| XxKAMELIAxX a răspuns:

Nu stiu.De unde ai luat-o? Vreau si eu si nu gasesc in orice magazin.Am gasit lesa, dar nu antigandaci.Ai comandat de pe net si e buna? Sau daca nu ai comandat-o, de unde ai luat-o?(magazin)

| AmaMaximer explică (pentru XxKAMELIAxX):

De la farmacie am luat.

| XxKAMELIAxX a răspuns (pentru AmaMaximer):

Oke.O sa ma duc la o farmacie.Dar poate nu-i mai iau antigandaci, pentru ca, cica ii face rau.Acum nu stiu, o sa ma mai informez.