| SPECTOGRAFIE a întrebat:

Câinele meu de dimineață e căzut lat, are ochii deschiși și nu ii mai închide deloc, dar respiră.Ce ar înseamna asta? Menționez că i-a curs o secreție albicioasă din ochi.

2 răspunsuri:
| MadalinG99 a răspuns:

Salut, du-te cu el la medicul veterinar, nu mai astepta ca nu-i de asteptat, lasa site-urile ca in cazurile astea primul ajutor il poate acorda doar un medic. Deja vad ca au trecut 23 de ore, cainele este bine?

| GabyT10 a răspuns:

Poate fi vorba de un AVC, te sfatuiesc sa mergi urgent cu el la medicul veterinar.Multa sanatate din partea mea. Sper sa ajungi la timp cu el la medic.