| Mariusflorin2341 a întrebat:

Salut,catelul meu a murit in dimineata asta, catelusul nu mai manca inainte sa moara cu o zi statea in fund, nu se mai juca cu mine si la 4-5 dimineata a vomitat sange inchegat apoi s-a intins. Avea ochii deschisi, apoi i-a inchis si nu mai zicea nimic, doar respira, apoi a inceput sa faca ca un fel de tuse, a mai stat un pic apoi a murit. Tin sa precizez ca i-am dat si pastile, ce putea sa aiba?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cine poate sti? Ideea este ca atunci cand vezi ca un animal face asa, da-i lapte! Se poate sa se fi otravit cu ceva si laptele este un bun anihilator.

3 răspunsuri:
| Mariusflorin2341 explică:

Tin sa precizez ca bea multa apa iar apoi vomita cand bea