| alinutza_5767 a întrebat:

Salut, ce hobby aveti?

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cantatul si dansatulbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Alinutza! Ca hobby-uri am desenatul ( sunt talentata la desen), plimbatul ( prin parc sau pe strada), jocurile de logica sau cartile, cititul ( numai daca e ceva ce-mi place), cautatul pe net a diferselor informatii, jucatul pe calculator, sa ma uit la peisaje, acest lucru ma linisteste, povestitul povestilor de groaza, sa ma joc cu animalele mele ( am hamsteri big grin), sa vorbesc pe mess, sa fac farse la telefon, sa ma uit la filme de groaza sau documentare, sunt pasionata de paranormal si de lumea animalelor si de monstrii big grin.
Papa! Sa ai o zi buna!

| tesss a răspuns:

Hobby-ul meu este cantatul si pictura

| DarkSkittles a răspuns (pentru tesss):

Si al meu la fel

| ionika231 a răspuns:

Mie imi place mersul pe munte http://ro.english-attack.com/......abs/recent

| Robertutzuu a răspuns:

Footbalu, sa ascult muzica, sa ma joc la pc si cam atat.

| Lilvayctor a răspuns:

De exemplu eu am mai multe hobby-uri tonguearkour,frisbee, muzica, dans si calculatorulwinking

| Adrian4759 a răspuns:

Salut! hobby-ul meu este sa nu am hobby-uri!

| OLumeDeVise a răspuns:

Sa stau pe facebook.

| RyugaHideki a răspuns (pentru OLumeDeVise):

Asta nu este un hobby este o dependenta laughing
hobby-ul meu : parkour si card flourishes

| cristinamax a răspuns:

Sculptura si fotografia.
http://www.facebook.com/....../photo.php