| MaxNg a întrebat:

Salut,ce parere aveti de infiintarea unui poligon airsoft?
Credeti ca ar fi o mica afacere buna?
Voi v-ati duce la poligon?
Bine inteles sa aiba preturi mici.

Astept parerile voastre.

4 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Si eu as merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Interesanta idee, sincer nu m-am gandit pana acum la asa ceva, cred ca m-as duce doar daca preturile ar fi mici asa cum ai mentionat si tu, sunt pasionat de arme si chiar mi-as dori sa am ocazia sa trag o data in viata cu astfel de arme chiar daca sunt replici ale armelor adevarate. In concluzie eu cred ca, e o afacere buna si m-as duce doar daca preturile ar fi mici.

| DubPhizix a răspuns:

E o idee foarte buna! Nu stiu despre altii dar eu as merge. Daca faci un poligon airsoft intr-un oras mai mare eu cred ca ar merge foarte bine.

| dvdjanz a răspuns:

Au trecut 3 ani...ai facut ceva?