| robi55 a întrebat:

Salut, ce parere aveti despre Happy Pet sau Companion, doresc sa cumpar un animal cu pedigree, ei mi-au spus ca o sa-l exporte. Legat de treaba asta nu stiu ce sa spun, se pot face foarte usor "manareli", in asa fel in cat eu sa primesc pedigree-ul dar un animal asemanator. Credeti ca sunt de incredere, am mai citit feedback-uri, dar marea majoritate sunt negative, iar legat de animale, marea majoritate pe care le avem in Romania nu-s rase pure.

1 răspuns:
| AL_ID_2000 a răspuns:

Nu cred ca sunt de incredere. Parerea mea. Catelusul sau animalul poate avea traume in viitor